DLA MŁODZIEŻY

[one_fourth]

Grupy
Wsparcia

Jest to propozycja dla Ciebie nastolatku, abyś mógł lepiej zrozumieć to, co dzieje się aktualnie z Tobą i wokół Ciebie. Oczywiście przy okazji poznasz nowych ludzi, będą się działy fajne rzeczy. Najważniejsze jest jednak to, że masz szansę by w Twoim życiu było OK.
Przeczytaj więcej…
[/one_fourth]

[one_fourth]

Klub – twórcza alternatywa

Uzupełnia Twoją pracę na Grupie. Uczysz się wychodzić z inicjatywą, wypowiadać na forum, współdziałać z innymi ludźmi. Przy okazji rozwijasz swoje pasje, umiejętności spędzania wolnego czasu z ludźmi w ciekawy sposób, dzieląc się swoimi zainteresowaniami, poszerzając wiedzę poprzez dyskusje, wspólne wyjścia na interesujące wydarzenia itp.
Przeczytaj więcej…

[/one_fourth]

[one_fourth]

Konsultacje
indywidualne

Jeśli z jakichś powodów nie możesz uczestniczyć w spotkaniach Grup, możesz skorzystać z konsultacji indywidualnych. Polegają one na spotkaniach w określony wspólnie dzień tygodnia z jednym z nas. Podczas tych spotkań rozmawiasz z prowadzącym o sprawach, które Cię nurtują i wspólnie konstruujecie indywidualny plan rozwoju i pracy nad sobą.

[/one_fourth]

[one_fourth_last]

Obóz
profilaktyczny

Wysiłek w ośrodku jest miarą osobistego sukcesu. To, ile  z siebie dasz w ciągu roku podczas pracy na grupie młodzieżowej może zaprocentować niezatartymi i wyjątkowymi wspomnieniami przywiezionymi ze świetnie przygotowanego obozu profilaktycznego, który co roku odbywa się w pierwszych tygodniach wakacji.
Więcej…
[/one_fourth_last]

Skip to content